Kategorie

Plastová samočinná žaluzie WSK průtočná plocha 565 mm

Plastová samočinná žaluzie WSK průtočná plocha 565 mm
Model: WSK-55-01
Dostupnost: Skladem
CZK
Maloobchodní cena 2 668 Kč 2668
Bez daně: 2 205 Kč
Množství:  
  • tmavě šedá barva
  • průtočná plocha 565 mm
  • přetlaková samočinná žaluzie

PODMÍNKY PROVOZU
Přetlaková samočinná žaluzie WSK se používá jako protikus k nástěnnému ventilátoru nebo jako zakončení kruhového, případně čtyřhranného vzduchotechnického kanálu. Při odstavení ventilátoru z provozu se tak zamezí zpětnému proudění vzduchu oproti ventilátoru, samovolnému proudění vzduchu kanálem, vniknutí deště, prachu a hmyzu.
Veškeré části žaluzie jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného plastu odolného proti UV záření (barevná stálost). Lamely jsou volně otočné v otvorech ve svislých stranách rámu, pro větší pevnost žaluzie jsou rozděleny do dvou sekcí. Mají aerodynamicky tvarovaný profil, díky kterému žaluzie vykazují nízkou tlakovou ztrátu a hlučnost. Žaluzie jsou určeny pro teploty od -30 °C do +70 °C.
Výhodou žaluziových klapek typu WSK je jejich univerzálnost spočívající v zakrytí velkého rozsahu průměrů otvorů, možnost zakrytí nepřesných otvorů, jednoduchá montáž a vyloučení koroze materiálu.
Žaluzie je určena pro provoz ve venkovním i vnitřním prostředí, pro dopravu vzduchu bez hrubého mechanického znečištění, mastnot, výparů chemikálií atd.

INSTALACE
Ke stěně, případně pomocnému dřevěnému nebo ocelovému rámu se žaluzie připevňují čtyřmi vruty, které jsou součástí dodávky. Při osazování je třeba dbát na to, aby žaluzie nezasahovala vyztuženými rohy rámu do montážního otvoru a nezmenšovala tak jeho průtočnou plochu.

ventilatory-klimatizace.cz