Kategorie

Plastová samočinná žaluzie WSK průtočná plocha 462 mm

Plastová samočinná žaluzie WSK průtočná plocha 462 mm
Model: WSK-45-02
Dostupnost: Skladem
CZK
Maloobchodní cena 2 264 Kč 2264
Bez daně: 1 871 Kč
Množství:  
  • světle šedá barva
  • průměr průtočné plochy 422 mm
  • přetlaková samočinná žaluzie

PODMÍNKY PROVOZU
Přetlaková samočinná žaluzie WSK se používá jeko protikus k nástěnnému ventilátoru nebo jako zakončení kruhového vzduchotechnického kanálu. Při odstavení ventilátoru z provozu se tak zamezí zpětnému proudění vzduchu proti ventilátoru, samovolnému proudění vzduchu kanálem, vniknutí deště, prachu a hmyzu.
Věškeré části žaluzie jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného plastu odolného proti UV záření (barevná stálost). Žaluzie je určena pro teploty od -30°C do +70°C.
Lamely jsou volně otočné v otvorech ve svislých stranách rámu. Mají aerodynamicky tvarovaný profil, díky kterému žaluzie vykazují nízkou tlakovou ztrátu a hlučnost.
Výhodou žaluziových klapek typu WSK je jejich univerzálnost spočívající v zakrytí velkého rozsahu průměrů otvorů, možnost zakrytí nepřesných otvorů, jednoduchá montáž a vyloučení koroze materiálu.
Žaluzie je určena pro provoz ve venkovním i vnitřním prostředí, pro dopravu vzduchu bez hrubého mechanického znečistění, mastnot, výparů chemikálií atd.

INSTALACE
Ke stěně, případně k pomocnému dřevěnému nebo ocelovému rámu, se žaluzie připevňují čtyřmi vruty, které však nejsou součástí dodávky. Při osazování je třeba dbát na to, aby otvor v základové desce žaluzie nezasahoval do montážního otvoru a žaluzie tak nezmenšovala jeho průtočnou plochu.

ventilatory-klimatizace.cz