Kategorie

Plastová protidešťová žaluzie WFK průtočná plocha 360 mm

Plastová protidešťová žaluzie WFK průtočná plocha 360 mm
Model: WFK-35-02
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
Maloobchodní cena 1 335 Kč 1335
Bez daně: 1 103 Kč
Množství:  

  • světle šedá barva
  • průměr průtočné plochy: 360 mm
  • pevně uchycené lamely
  • rozměr: 397 mm
  • rozteč montážních otvorů: 310 mm
  • hloubka (+ lamely): 26 mm (42 mm)

Plastová venkovní protidešťová žaluzie WFK se používá pro zakrytí venkovního vyústění kruhového, případně čtyřhranného větracího otvoru nebo vzduchotechnického kanálu. Slouží jako spolehlivá ochrana proti vniknutí deště nebo drobných živočichů. Lamely jsou po stranách pevně uchyceny, pro dosažení maximálního protidešťového efektu vystupují před žaluzii. Spodní lamela slouží jako okapnice.

Veškeré části žaluzie jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného plastu odolného proti UV záření (barevná stálost). Lamely jsou po stranách pevně uchyceny ve svislých lištách, pro dosažení maximálního protidešťového efektu vystupují před žaluzii (spodní a horní lamela slouží jako okapnice). Horní a dolní lamela je výklopná z důvodu přístupu k upevňovacím otvorům. Lamely jsou tvarovány tak, aby vykazovaly co nejmenší tlakovou ztrátu a hlučnost, jejich pravidelná svislá rozteč zaručuje stejný vzhled pro velký rozsah standartních rozměrů. Otvor v základové desce je do typové velikosti žaluzie WFK 50 kruhový, u rozměru WFK 55 a 65 čtvercový se zpevněnými rohy. Žaluzie jsou určeny pro teploty od -30°C do +60°C.

Výhodou žaluzií typu WFK je jejich univerzálnost spočívající v zakrytí velkého rozsahu rozměrů otvorů a zakrytí nepřesných otvorů, dále jejich malá stavební hloubka, jednoduchá montáž a vyloučení koroze materiálu.

Žaluzie je určena pro provoz ve venkovním i vnitřním prostředí, pro dopravu vzduchu bez hrubého mechanického znečištění, mastnost, výparů chemikálií,...

INSTALACE

Ke stěně, případně pomocnému dřevěnému nebo ocelovému rámu se žaluzie připevňují 4 vruty, které jsou součástí dodávky. Přístup k montážním otvorům je možný po odklopení horní a spodní lamely. Při osazování je třeba dbát na to, aby otvor v základové desce žaluzie nezasahoval do montážního otvoru a žaluzie tak nezmenšovala jeho průtočnou plochu.

ventilatory-klimatizace.cz